Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wentylacja w "Sercu" restauracji...czyli w kuchni 0

Dobrze dotlenione serce restauracji, to przyjemniejsza i wydajniejsza praca Twojego zespołu, serce na talerzu, obok sztućce, GastroTrend.pl, Poznań, wentylacja w kuchni

Wentylacja w "Sercu " restauracji.....

 

Gdzie jest "Serce" restauracji? Zainteresowani bardzo dobrze wiedzą :) Sercem, jest oczywiście kuchnia, bez której nie istniałby żaden, nawet najlepszy na świecie lokal. Ale, żeby serce dobrze pracowało, musi być odpowiednio dotlenione.

Posiadanie odpowiedniego systemu wentylacji w miejscu gdzie praca wre pełną parą jest konieczne, zarówno dla zdrowia pracowników, ich komfortu i komfortu klientów na sali restauracyjnej.

 System wentylacyjny w kuchni restauracyjnej, kucharz stojący przy kuchence z duż ilością garnków, GastroTrend.pl, Poznań

Zły system wentylacji może skutkować naruszeniem bezpieczeństwa, wyższymi rachunkami, niższym morale pracowników, odkładającym się łatwopalnym tłuszczem, uciążliwym zapachem a co gorsze niezadowoleniem klientów.

Większość kuchni restauracyjnych składa się z kilku urządzeń do gotowania i zmywania o wysokiej intensywności, które są umieszczone na stosunkowo niewielkim obszarze. Może to szybko podnieść temperaturę w kuchni do nieznośnych poziomów, zwłaszcza w czasie upałów lub w bardzo pracowitych okresach. Dobry system wentylacyjny pomoże zapewnić chłodzenie i obniży temperaturę w kuchni, usuwając ciepło i dostarczając stałe źródło chłodnego powietrza z zewnątrz.

System wentylacyjny w kuchni restauracyjnej, okap wentylacyjny, wyciąg, GastroTrend.pl, Poznań

Kuchnia musi być chłodna a co za tym idzie bardzo dobrze wentylowana. Wyzwanie polega na utrzymaniu rozsądnej temperatury. W przeciwnym razie pracownicy będą popełniać błędy a wszelkie urządzenia chłodnicze będą musiały pracować ciężej, zwiększając koszty prowadzenia firmy.

System wentylacyjny w kuchni restauracji, kucharz, trzymający płonącą patelnię

Tłuszcz jest kolejną "zmorą' w kuchniach restauracyjnych. Może powodować nieprzyjemne powietrze w kuchni, pokrywać ściany, sufity, podłogi czy sprzęt. Systemy do wentylacji, szczególnie te przeznaczone do usuwania tłuszczu, mogą pomóc w utrzymaniu czystości w kuchni.

Właściwa wentylacja znacznie poprawia jakość powietrza. Okapy wentylacyjne powinny być umieszczone tak blisko ściany jak to tylko możliwe i bezpośrednio nad wszystkimi urządzeniami do gotowania, aby uzyskać większą wydajność.

System wentylacyjny w kuchni restauracyjnej, kucharz smażący ser na grillu, GastroTrend.pl, Poznań

Właścicielom lokali często wydaje się, że wystarczy połączyć stalowe rury, zamontować wiatrak, podłączyć zasilanie i wentylacja gotowa... ale bez wyliczenia spadków ciśnień, sprężu wentylatora, wydajności i prędkości powietrza w kanałach, dobrej wentylacji zrobić się nie da.

Nasz zespół nie raz musiał się zmierzyć z wieloma problemami wentylacyjnymi u naszych klientów. Czasami klienci słyszeli od "innych", że się po prostu czegoś nie da zrobić, my wychodzimy z założenia "jak się chce, to się da", dlatego do każdego klienta, jego problemu i każdej wentylacji podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu mamy zadowolonych klientów a "Serce" ich restauracji działa na najwyższym poziomie.

Wentylacja w kuchni restauracyjnej, wykonanie GastroTrend.pl 

Wentylacja w kuchni restauracyjnej, wykonanie GastroTrend.pl

   Wentylacja w kuchni restauracyjnej, wykonanie GastroTrend.pl 

.                              Zdj.GastroTrend.pl

 

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego systemu wentylacyjnego? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub tel. 798 575 767 lub 504 907 551

 

                                                                                                                               Zespół GastroTrend.pl

Komentarze do wpisu (0)

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl